WIE IS WIE?

Onze club wordt gerund door een uitgebreide groep van professionele coaches en trainers, en een gedreven team van vrijwillige werkgroep medewerkers en bestuurders. Hun namen en contactgegevens kan je hieronder vinden. het algemene emailadres van onze club is info@hockeytigers.be 

Sportief Verantwoordelijken

De sportief verantwoordelijken zijn autonoom verantwoordelijk voor oa:

  • het opstellen en uitvoeren van de opleidingsplannen en leerdoelstellingen per categorie
  • het organiseren van de trainingen, stages en clinics
  • de ploegindelingen en selecties
Functie Naam Email GSM Te contacteren voor
Coördinator Onderbouw (U6-U12) Adolfo Guitiérrez Arjona (Guti) guti@hockeytigers.be 0477/883475 Trainingen en selecties U6-U12
Coördinator Bovenbouw (U14-U19) Maria Paz Maccio (Maria) mariapaz.maccio@hockeytigers.be 0498/456491 Trainingen en selecties U14-U19
Coördinator Volwassenen  Julian Torrente julian.torrente@hockeytigers.be 0468/202452 Trainingen en selecties Volwassenen

De sportief verantwoordelijken hebben de leiding over een team van meer dan 35 gediplomeerde trainers en coaches. Elke ploeg heeft een vaste trainer/coach, hun naam en contactgegevens kan je telkens vinden op de ploegpagina.

Administratief Bestuurders

De bestuurders vormen de raad van Bestuur van de VZW en zorgen voor de administratieve werking van de club. Zij zijn oa verantwoordelijk voor:

  • Het opstellen en uitvoeren van de meerjarenplannen en strategische visie van de club
  • het selecteren en aanstellen van de professionele sportief verantwoordelijken en begeleiders
  • de zorg voor de nodige werkingsmiddelen via lidgelden, subsidies, club-activiteiten en sponsoring
  • actieve ledenwerving en participatie van de leden via werkgroepen, communicatie en events
  • het verder uitbouwen van de relaties met de stakeholders van de club; de federatie en Sport Vlaanderen, gemeentebestuur en sportraad, bedrijven, pers,..
Functie Naam Email GSM Te contacteren voor
Voorzitter Wim Van Winghe wim.vanwinghe@hockeytigers.be 0475/231730 Algemene clubzaken en sportief beleid
Onder-Voorzitter Stefaan Van Eldere stefaan.vaneldere@hockeytigers.be 0474/460189 Algemene clubzaken en communicatie
Secretaris Ilse Dockx ilse.dockx@hockeytigers.be 0471/414120 Leden- en wedstrijdadministratie. Aanspreekpunt voor de hockey federatie
Financieel Verantwoordelijke Marijke Van Trier marijke.vantrier@hockeytigers.be 0473/261425 Financiële zaken, lidgelden, facturen
Clubmateriaal Patricia Vertongen patricia.vertongen@hockeytigers.be 0472/610940 Clubmateriaal en clubkledij
Partners en Publieke relaties Kurt Geens kurt.geens@hockeytigers.be 0479/984746 Sponsoring en partnerships
Ledenwerving Wim Ghijsen wim.ghysen@hockeytigers.be 0473/330882 Ledenwerving en hockey4school
Clubhuis Willem Van Leeuwen willem.vanleeuwen@hockeytigers.be 0476/596521 Oprichting clubhuis en accomodatie

Het voltallige bestuur is te bereiken via bestuur@hockeytigers.be

   

 van Li naar Re: wim van winghe, stefaan van eldere, ilse dockx, marijke van trier, patricia vertongen, kurt geens

De bestuurders zetelen tevens in een aantal werkgroepen, tesamen met talrijke vrijwilligers. Hieronder een aantal nuttige contactgegevens:

Vrijwilligers en werkgroepen

Functie Email Te contacteren voor
Ombudsman ombudsman@hockeytigers.be Een vertrouwelijk meldpunt voor pest-en ongewenst gedrag 
Administratie admin@hockeytigers.be Officieel adres voor alle facturen en info ivm betalingen
Scheidsrechters scheidsrechter@hockeytigers.be Info ivm arbitrage
Leden  leden@hockeytigers.be Info ivm gegevens leden, Twizzit, in-en uitschrijvingen enz

Om de ambitieuze plannen van onze club te verwezenlijken, zijn we steeds op zoek naar vrijwilligers die op de één of andere manier willen bijdragen aan de werking van de club. Aarzel niet en stuur een mailtje naar info@hockeytigers.be